6 نکته برای سئو تصاویر

6 نکته برای سئو تصاویر

6 نکته برای سئو تصاویر

چرا باید عکسارو بهینه کنیم؟

عکسها سایت رو جذاب تر میکنن و یجورایی باعث افزایش تعامل ودر نتیجه افزایش سئو میشن. البته اگه بهینه شده باشند و روش بهینه کردن عکسارو میگیم…

6 نکته برای سئو تصاویر

عکس های باکیفیت

تا جایی که میتونید از عکسهای با کیفیت برای مطالب و جاهای مختلف سایت استفاده کنید. چون عکس بی کیفیت ارزش سایت رو از نظر کاربر و گوگل پایین میاره.

کاهش حجم بدون افت کیفیت

برای افزایش سرعت سایت که یکی از فاکتورهای سئو هست، باید حجم تصاویر رو تا جایی که امکان داره پایین بیارید برای وردپرس میتونید از افزونه اسموش استفاده کنید.

متن جایگزین یا alt

برای تصاویر سایت حتما از متن alt مناسب استفاده کنید و داخلش کلمات کلیدی قرار بدید.چون گوگل عکس هارو با نام و متن جایگزین میشناسه.

فرمت های مناسب

سعی کنید از فرمت های jpg و png برای تصاویر سایت استفاده کنید چون حجم کمی دارند و همه سیستم ها از این فرمت پشتیبانی میکنند.

نام تصاویر

نام عکس مثل متن جایگزین تاثیر زیادی برای شناخته تر شدن و نمایش بیشتر در نتایج رو داره، پس حتما از اسم با معنی و مناسب استفاده کنید.

آپلود عکس در هاست

اگر تمام موارد قبلی رو رعایت کردید حتما عکس هارو داخل هاست سایت خودتون آپلود کنید. چون باعث افزایش اعتبار پیش گوگل میشه.

6 نکته برای سئو تصاویر

برای روش های کسب درآمد از سایت کلیک کن…

تصاویر یکی از فاکتورهای مهم برای سئو سایته و تو فرایند سئو یک سایت باید برای بهینه سازی عکسها وقت گذاشت

تیم تولید محتواپست های این نویسنده

وردپرس یک روبات موفقیت ساز است! من بعنوان کوچکترین عضو خانواده ماراوا در خدمت شما خواهم بود برای کمک در طراحی وب با وردپرس ....

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.