نحوه انتخاب بهترین تابلو بک لایت برای دکور منزل (5+نکته مهم)

تابلو بک لایت

چگونه بهترین تابلو را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک تابلو بکلایت خوب،باید مقوله هایی را در نظر بگیریم که برای منزل و خانه ما مناسب باشد نه اینکه بگوویم همه خریده ان پس ماهم بخریم!

ازجمله این مقوله ها که قرار است در این مقاله درمورد ان حرف بزنیم،اندازه،طرح قاب،رنگ چراغ ها، تصویر تابلو،جنس قاب،و…است پس برای انتخاب تابلو بک لایت خوب با ماراوا همراه باشید.

جنس قاب و بدنه تابلو های بک لایت یا چراغ دار از چیست؟

اکثرا جنس قاب تابلو های بکلایت از چوب یا پلاستیک است اما سوال اینجاست که کدام یک بهتر است؟

گفتنی است که جنس چوب نسبت به جنس پلاستیک هم مقاوم تر و هم شیک تر است و جلوه طبیعی و نوستالژی به تابلو میدهد و به گونه ای تابلو را زنده میکند.

شاید بپرسید که جنس تابلوهای  چراغ دار ماراو از چیست؟

شایان ذکر است که تمامی تابلو های بک لایت و چراغ دار تولید شده در کارگاه ماراوا دارای قاب چوبی با جنس خوب هستند به گونه ای که دارای ضمانت میباشد.

انتخاب تصویر تابلو بک لایت یا چراغ دار چگونه است؟

انتخاب تصاویر در این نوع تابلو ها بسیار مهم است چرا که کیفیت تصویر در زیبایی تابلو اثر مستقیم دارد , و اگر تصاویر بی کیفیتی برای تابلو چراغ دار انتخاب کنیم حتما از زیبایی تابلو ما کاسته میشود پس در انتخاب تصاویر با کیفیت حساسیت به خرج بدهید.

در تولیدی تابلو بک لایت ماراوا شما میتوانید تصویر انتخابی خودتان را چه شخصی یا در موضوعات مختلف باشد با کیفیت های متفاوت برای ما ارسال کنید و این تصاویر قبل چاپ ابتدا کیفیتشان توسط همکاران تقویت میشود و سپس به بخش چاپ انتقال مییابد.

نور های استفاده شده در تابلو های بک لایت و چراغ دار

نور هایی که در این تابلو ها به کار میرود اغلب از led های کوچک است چرا که هم در هزینه و هم در زیبایی کار اثر دارد همچنین میتوان از نور های مخفی بکلایت نیز استفاده کرد که نسبت به تابلو متفاوت است.

رنگ هایی که درتابلو ها استفاده میشود نسبت به تصویر متفاوت است.

توجه به نحوه ارسال تابلو های بک لایت و چراغ دار

از آنجایی که تابلو بکلایت از اجناس زینتی و شکستنی است حتما باید در نحوه ارسال آن دقت کنید چرا کوچکترین اشتباه در حمل آن سبب شکستن یا خم شدن تابلو میشود لذا تابلو های بک لایت و چراغ دار ماروا در بهترین شرایط،همراه با بسته بندی و ضمانت و بیمه ارسال میگردد.

دلیل ارائه قیمت های متفاوت و گران چیست؟

در مقوله قیمت گذاری با توجه به هزینه های مختلف از جمله مواد اولیه تابلو بک لایت (قاب،چراغ،کاور،و…)قیمت متغیر است و این امکان نیز وجود دارد که عده ای تابلو بکلایت را با کیفیت پایین و قیمت بالا به فروش برسانند پس شما باید در قیمت و کیفیت دقت به خرج بدهید. اینجاست که تابلو بک لایت های ماراوا خود را نشان میدهند چراکه هم از کیفیت بالا و هم از قیمت پایین برخوردار هستند و این مورد را در اولین خرید حس خواهید کرد.

آیا امکان سفارش تابلو بک لایت و چراغ دار با طرح دلخواه وجود دارد؟

از آنجایی که تیم ماراوا به درخواست مشتری بها میدهد پس مطمئنا این طرح نیز در ماراوا عملی است فقط کافیست اطلاعات و تصویری که میخواهید در تابلو بکلایت و چراغ دار قرار گیرد را برای ما ارسال کنید.

سفارش تابلو بکلایت سفارشی

آیا تابلو های چراغ دار ماراوا ضمانت دارند؟

همانطور که در سایت مشاهده میکنید همه تابلو های بک لایت ماراوا دارای ضمانت 36 ماهه کیفیتی هستند پس به راحتی میتوانید سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *